Mūsu bungu skolas
vēsture un principi

Hands signing drumsticks
Bungu spēles skola Drumstarz tika dibināta 2013. gadā, kad divi pazīstami bundzinieki Danils Svetlovs (AMATORY, ATL) un Vladimirs Zinovjevs (STIGMATA, Noize MC) nolēma dalīties ar savām zināšanām un pieredzi jaunajai mūziķu paaudzei.
” Lai mūsu skolēnu veiksmes, tiktu sasniegtas bez mūsu klātbūtnes, bet mūsu darba rezultāts kļūtu lielāks mēs nolēmām atvērt skolu, kuru paši vadam, koordinējam apmācības procesu, kontrolējam to visas stadijās un virzienos."
- Danils Svetlovs
"Galvenais mūsu skolas noteikums – individuāla pieeja katram audzēknim un pēc iespējas vairāk praktisko nodarbību. Nav svarīgi vai esat atnākuši mācīties no nulles vai jau sen spēlējat –  mūsu pasniedzēji atradīs vājās vietas un palīdzēs jums sasniegt jaunu kvalitāti. Pirmo mēnešu mūsu skolas nodarbību rezultāts  būs jūsu uzstāšanās lielajā atskaites koncertā Drumstarz, kuru mēs organizējam jau vairākus gadus un pulcējam cilvēkus populārākajās pilsētas vietas."
- Vladimirs Zenovjevs
Mūsu Pasniedzēji

Mēs ļoti rūpīgi izvēlamies mūsu skolas pedagogus. Īsā laika periodā esam paspējuši nokomplektēt profesionālu pedagogu kolektīvu, kuri veiksmīgi apmāca mūsu audzēkņus.

Visi mūsu bungu skolas pedagogi - mūziķi, kas aktīvi darbojas dažādos muzikālos projektos un nepārtraukti attīstās. 

Daudzi no viņiem ir pabeiguši dažāda līmeņa muzikālās izglītības iestādes dažādās valstīs.

Spēcīgs un draudzīgs kolektīvs – garants panākumiem un veiksmīgai darbībai!

Mums ir paveicies, jo mūsu bungu spēles pasniedzēji – draugu loks, kuriem kopīgi ieguldīt enerģiju sirdslietā, ir patiess prieks.

Mēs nereti pavadām kopā brīvo laiku arī ārpus DRUMSTARZ. Tiekamies kopīgajos koncertos, kā arī vienkārši atpūšamies.

Mūsu
kolektīvs
Paulam ir 15 gadu pieredze pedagoģijā mācot gan privāti, gan valsts skolās Latvijā, Nīderlandē un Zviedrijā. Mācījies klasiskos sitaminstrumentus Emīla Dārziņa Mūzikas Vidusskolā un ritmisko mūziku - Rīgas Doma Kora Skolā. Ieguvis Bakalaura un Maģistra grādu džeza mūzikā Hāgas Karaliskajā Konservatorijā. Pauls ir ļoti aktīvs bundzinieks, regulāri koncertē ar dažādu stilu mūzikas projektiem visā Eiropā. Vairāku lokālu un internacionālu konkursu uzvarētājs, ieskaitot DRUMDAY LATVIJA 2012. Paralēli bungām komponē, spēlē klavieres un apgūst ģitārspēli.
Teacher playing drums
Teacher photo
Pauls
Pokratnieks i
Skatīties video
Profesionālais mūziķis - bundzinieks, Rīgas ekstrēma metāla grupā STAGNANT PROJECT dalībnieks. Ar mūziku nodarbojas 25 gadus. Pabeidza Jāzepa Mediņa mūzikas skolu, kā arī ieguvis augstāko izglītību. Lielā pieredze muzicēšanā, uzstāšanās, ierakstu sesijās dažādu stilu grupās un orķestros.
Teacher playing drums
Teacher photo
Edgars
Ondruks i
Skatīties video
Mūziķis, kurš iemīlējis sitaminstrumentu spēli jau bērnībā. Aktīvi piedalās dažādos ar mūziku saistītos projektos, festivālos, lielos un mazos publiskos, kā arī privātos koncertos. Vispārliecinātāk sevi izjūt tādos mūzikas stilos kā Pop, Rock, Funk, Hip-Hop, Jazz, Avantgarde. Artūrs uzskata, ka katram cilvēkam, kurš vēlas apgūt bungu spēli ir savs, īpašs ceļš un pieeja. Tāpēc ar jau iepriekš nostiprinātu pieredzi bungu skolā, Artūrs ir gatavs kopīgi atrast vispiemērotāko ceļu tieši Jums!
Teacher playing drums
Teacher photo
Artūrs
Cukanovs i
Skatīties video
Matīss Repsis ir multi instrumentālists, kurš ar mūziku nodarbojas jau 15 gadus. Spēlē klavieres, bungas un ir sadarbojies ar ļoti daudz māksliniekiem. Aminata, Agnese Rakovska, MESA u.c. Viens no lielākajiem sasniegumiem ir divi izpārdoti koncerti Arēnā Rīga ar MESA, un iespēlētas klavieres Agneses Rakovskas un Raimonda Paula albumā “Vienaldzības”. Katru dienu strādā, lai attīstītu savu meistarību nākamajā līmenī. Katram skolniekam meklē individuālu pieeju, lai ātri varētu sasniegt personīgos mērķus mūzikā.
Teacher playing drums
Teacher photo
Matīss
Repsis i
mūsu
pasniedzēji
Pauls nodarbojās ar džeza mūziku. Absolvējis Mūzikas akadēmijas džeza nodaļu. Mācījās pie Francesco Di Auria, studēja Ventspils mūzikas vidusskolā. Ir spēlējis Ventspils Bigbendā 4 gadus, kur bija lieliska iespēja uzstāties kopā ar daudziem izciliem ārzemju un vietējiem mūziķiem. Bija ņēmis dalību starptautiskā festivālā Somijā (Clousencounters). 2015. Gadā DrumDay konkursā ieguvis 3. Vietu. Uzstājās dažādos formātos Saulkrasti jazz festivālā, Ventspils groove, Komētā, Birštonas Jazz Festivālā kopā ar Vladimiru Čakasinu.
Teacher playing drums
Teacher photo
Pauls
Ķierpe i
Ir nodarbojies ar mūziku vairākus gadus. Ir pieredze spēlējot dažādos stilos un kolektīvos, sākot ar kaver bendiem, līdz oriģināliem projektiem (Jazz, Fusion, Hip-Hop, R&B, Funk, Latin, ROck, Experimental un citi mūzikas stili). Saņēmis augstāko izglītību Londonā BMus (Hons) Popular Music Performance, kur arī ir spēlējis dažādos klubos, festivālos, turnīros utml. Ir ierakstījis studijas albumus grupām dažādos novirzienos.
Teacher playing drums
Teacher photo
Antons
Visockis i
Skatīties video

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par mājas lapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot mājas lapas funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un nodrošināt komerciālos paziņojumus. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.