Mūsu Pasniedzēji

Mēs ļoti rūpīgi atlasam pasniedzējus  mūsu skolai. Dotajā brīdī, ņemot vērā to, ka Latvijā skola tikko veras vaļā, darbu uzsāk viens pasniedzējs, pārējie gaida savu rindu, kad audzēkņu skaits pieaugs.

Krievijā skolai ir jau sen noformējies profesionālu pasniedzēju sastāvs, pie kuriem Latvijas filiāles DRUMSTARZ  audzēkņi arī var vērsties pēc konsultācijas vai video rullīša.

Reizi 2-3 mēnešos Rīgu apmeklēs skolas dibinātājs Danils Svetlovs, kā arī citi pasniedzēji no Krievijas ar mērķi sniegt meistarklases Latvijas filiālei.

Kā arī jums būs iespēja apmeklēt DRUMSTARZ filiāli Krievijā un piedalīties koncertos.

01
Pasniedzēji
Latvijā
Ir nodarbojies ar mūziku vairākus gadus. Ir pieredze spēlējot dažādos stilos un kolektīvos, sākot ar kaver bendiem, līdz oriģināliem projektiem (Jazz, Fusion, Hip-Hop, R&B, Funk, Latin, ROck, Experimental un citi mūzikas stili). Saņēmis augstāko izglītību Londonā BMus (Hons) Popular Music Performance, kur arī ir spēlējis dažādos klubos, festivālos, turnīros utml. Ir ierakstījis studijas albumus grupām dažādos novirzienos.///
Antons
Visockisi
Profesionālais mūziķis - bundzinieks, Rīgas ekstrēma metāla grupā STAGNANT PROJECT dalībnieks. Ar mūziku nodarbojas 25 gadus. Pabeidza Jāzepa Mediņa mūzikas skolu, kā arī ieguvis augstāko izglītību. Lielā pieredze muzicēšanā, uzstāšanās, ierakstu sesijās dažādu stilu grupās un orķestros.
Edgars
Ondruksi
Skatīties video
Mūziķis, kurš iemīlējis sitaminstrumentu spēli jau bērnībā. Aktīvi piedalās dažādos ar mūziku saistītos projektos, festivālos, lielos un mazos publiskos, kā arī privātos koncertos. Vispārliecinātāk sevi izjūt tādos mūzikas stilos kā Pop, Rock, Funk, Hip-Hop, Jazz, Avantgarde. Artūrs uzskata, ka katram cilvēkam, kurš vēlas apgūt bungu spēli ir savs, īpašs ceļš un pieeja. Tāpēc ar jau iepriekš nostiprinātu pieredzi bungu skolā, Artūrs ir gatavs kopīgi atrast vispiemērotāko ceļu tieši Jums!
Artūrs
Cukanovs i
02
Pasniedzēji
Krievijā
Mihails
Isaevs
Skatīties video
Andrejs
Bratanovs
Skatīties video
Maksims
Vasiljevs
Skatīties video
Liza
Jurina
Skatīties video

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par mājas lapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot mājas lapas funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un nodrošināt komerciālos paziņojumus. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.