Mūsu sitamo skolas
vēsture un principi
Bungu spēles skola Drumstarz tika dibināta 2013. gadā, kad divi pazīstami bundzinieki Danils Svetlovs (AMATORY, ATL) un Vladimirs Zinovjevs (STIGMATA, Noize MC) nolēma dalīties ar savām zināšanām un pieredzi jaunajai mūziķu paaudzei.
” Lai mūsu skolēnu veiksmes, tiktu sasniegtas bez mūsu klātbūtnes, bet mūsu darba rezultāts kļūtu lielāks mēs nolēmām atvērt skolu, kuru paši vadam, koordinējam apmācības procesu, kontrolējam to visas stadijās un virzienos."
- Danils Svetlovs
"Galvenais mūsu skolas noteikums – individuāla pieeja katram audzēknim un pēc iespējas vairāk praktisko nodarbību. Nav svarīgi vai esat atnākuši mācīties no nulles vai jau sen spēlējat –  mūsu pasniedzēji atradīs vājās vietas un palīdzēs jums sasniegt jaunu kvalitāti. Pirmo mēnešu mūsu skolas nodarbību rezultāts  būs jūsu uzstāšanās lielajā atskaites koncertā Drumstarz, kuru mēs organizējam jau vairākus gadus un pulcējam cilvēkus populārākajās pilsētas vietas."
- Vladimirs Zenovjevs

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par mājas lapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot mājas lapas funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un nodrošināt komerciālos paziņojumus. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.