Biežāk uzdotie jautājumi
01
Kādā laikā var iemācīties spēlēt bungas?
Pirmajos trīs mēnešos jūs garantēti varēsiet nospēlēt dziesmu, kuru apgūsiet kopā ar pasniedzēju, ievērojot nosacījumu, ka apmeklēsiet visas nodarbības un aktīvi strādāsiet mājās.
02
Kāds ir nodarbību grafiks? Vai varēšu apvienot ar mācībām vai darbu?
Skolā nav noteikta nodarbību laika, viss tiek individuāli sarunāts.
03
Kādā vecumā var iemācīties spēlēt uz bungu komplekta? Vai ir vecuma ierobežojumi? Nodarbības skolā ir grupās, vai individuālas?
Nodarbības ir strikti individuālas, lai maksimāli veltītu laiku katram skolēnam un strādātu ar viņa jautājumiem un grūtībām, ja tādas rodas.
04
Es nekad neesmu nodarbojusies/nodarbojies ar mūziku. Vai ir nepieciešama sākotnēja sagatavošanās, lai iemācītos spēlēt bungas?
Nē, nav nepieciešama. Pirmajos 3 mēnešos jūs tiešām sapratīsiet, vai vēlaties turpināt nodarbības un attīstīties šajā nozarē vai nē.
05
Ar ko atšķiras Drumstarz no citām skolām un kursiem?
Mēs esam vairāk nekā vienkārši skola, drīzāk bundzinieku kopiena. Mums ir individuālā pieeja katram audzēknim un mēs rūpējamies par viņu sasniegumiem. Mēs periodiski rīkojam mūsu audzēkņu koncertus, džemus un bungu karaokes.
06
Kā es varu apmaksāt nodarbības?
Skaidrā naudā vai ar norēķinu karti, kā jums ērtāk.
07
Kas ir jāņem līdzi uz pirmo nodarbību?
Nekas nav jāņem līdzi, skola visu nodrošinās.
08
Man jau ir par vēlu. Es nezinu notis.
Vecumam nav ierobežojumi. Jums varbūt kā 4 tā arī 80 gadi. Mēs notis iemācīsim. Pierakstiem un nošu lasīšanai, bungu nošu partijas ir daudz vienkāršākas, piemēram kā stīgu instrumentiem. Jūs apgūsiet notis ļoti ātri.

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par mājas lapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot mājas lapas funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un nodrošināt komerciālos paziņojumus. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.