Mūsu audzēkņi
Ļoti priecājos, ka mācos tieši Drumstarz! Šajā skolā nav šabloniskas pieejas un garlaicīgas un šaubīgas "breikus" iekalšanas. Apmācības procesā jau esmu saņēmis atbildes uz vairumu manu jautājumu, esmu izdarījis lielu soli uz priekšu ne tikai kā bundzinieks, bet arī kā mūziķis kopumā dažādos virzienos. Šeit māca nevis glaudīt bungas ar vālītēm, bet izspiest no ierīces maksimumu.
Es māku:
Nikolajs Karimovs
https://vk.com/n.furtive
Jau sen domāju par nodarbībām mūzikas skolā. Pēc pārbraukšanas uz jaunu pilsētu es mērķtiecīgi aizgāju uz Drumstarz, tā kā zināju, ka pasniedzēji skolā nav vienkārši cilvēki, kas kaut kad ir spēlējuši orķestrī un tālāk par skolas sienām nav izgājuši, bet gan īsti mūziķi, kuru talants un sasniegumi, ir motivācija man līdz pat šai dienai.
Es māku:

Šajā mājas lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Sīkdatnes apkopo informāciju par mājas lapas apmeklējumiem, palīdz uzlabot mājas lapas funkcionalitāti un piedāvāt piemērotu saturu un nodrošināt komerciālos paziņojumus. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Jūs varat atcelt savu piekrišanu jebkurā laikā, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Iepazīstieties ar mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku.